Національно-патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління. Воно формується на прикладах історії становлення державності, героїки визвольного руху, досягнень у галузі освіти, науки, культури й спору. Саме з цією метою у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №9» Кам’янської міської ради 23.03.2021 року відбулася педагогічна рада «Формування національно-патріотичного виховання – шлях до укріплення державності», під час якої було проаналізовано роботу колективу щодо створення сприятливих умов національно свідомого учня. Присутні прослухали доповідь заступника директора з виховної роботи Декушенко Є.В. та переглянули відео-альбом «Ми всяк своєї долі ковалі» (підготувала Гусакова Н.В., вчитель української мови), що підтверджує різноманітність проведених заходів. Вчителі суспільно-гуманітарного циклу Сава О.Ю., Рижкова К.М. поділилися новітніми методами та формами роботи з учнями, які вони використовують під час проведення виховних заходів. Практичною частиною їхнього виступу стало виготовлення патріотичного віночка «Україна – моя Батьківщина». Оригінальною була й інтерактивна методика воркшопу «Все починається з сім’ї», яку запропонувала учасникам Дорошенко О.А., вчитель історії та правознавства.Таким чином, ефективне національно-патріотичне виховання дітей у школі, у родині – запорука формування в учнів усвідомлення власної причетності до майбутнього свого народу, своєї держави, розуміння необхідності дотримання конституційних і правових норм, формування у молоді міцної громадянської позиції, зміцнення світогляду справжнього патріота України.
Створено 23.03.21