"Тиждень профорієнтації - 2021"

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутньої професії . Це досить серйозний і відповідальний крок у житті кожного підлітка. У світі існує величезна кількість професій. Деяким людям іноді дуже важко зробити якийсь певний вибір, і вони губляться в цьому розмаїтті. Тому наша задача, як педагогів, допомогти учням зробити правильний крок. З цією метою у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради традиційно проводиться «Тиждень профорієнтації». Враховуючи вік, вподобання та нахили школярів, з 15.03.21 р. по 19.03.21 р. були організовані такі заходи, як: конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»(10-11 класи); моніторинг «Вивчення професійних намірів старшокласників» (9-11 класи); уроки-дослідження «Де працюють наші земляки» (3-ті класи), «Як стати підприємливим (2 класи), «Професії моїх батьків» (1-ші класи). Упродовж тижня були проведені виховні години у 5-7 класах «Професійна династія», працювала виставка малюнків «Місто майстрів». Родзинками тижня стали: зустріч з представниками університету імені Альфреда Нобеля, що провели воркшоп "Вдало обрана професія - щаслива доля" та працівниками Кам'янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (10-11 класи), профорієнтаційний концерт зі студентами Кам'янського музичного коледжу (8-9 класи), тренінг щодо свідомого вибору професії у 9-А класі "Хочу-можу-потрібно", а також віртуальна подорож "Професії Дніпропетровщини" в 11-А класі з практичним психологом школи Клименко О.Л І ким би наші діти не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло. Тож хай майбутні професії наших школярів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху.
Створено 19.03.21