14 лютого-День Святого Валентина

14 лютого-День Святого Валентина – день, коли відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день-особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. У комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради пройшла низка загальношкільних заходів, присвячених цьому дню. Святково прикрашений хол закладу вже при вході всім задавав піднесеного настрою. Працювала «Пошта кохання» - кожен мав змогу опустити валентинку чи листа-привітання до яскравої скриньки, а симпатичні амурчики із задоволенням передавали їх адресатам. Яскравою культурно-мистецькою подією стала конкурсна розважальна шоу-програма «Ідеальна пара». Представники 8-11 класів за титул Валентин та Валентина у різних конкурсах та вікторинах, під час яких було перевірено вміння робити компліменти, розуміти один одного без слів та злагоджено працювати у команді. За підсумками всіх конкурсів, здобула перемогу пара 9-А класу Едвардс Нікіта та Плахотник Ляна. Всіх учасників було нагороджено подарунками. Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм наша шкільна родина відзначила День закоханих. Вітаємо всіх зі святом та бажаємо всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя!
Створено 12.02.21