Тиждень початкової школи

Захоплююче для молодших школярів комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради пройшов Тиждень початкової школи. Він проходив під девізом «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий». Протягом тижня відбулися різноманітні заходи в учнівських колективах. Кожен клас здійснив віртуальну подорож у дивовижну країну знань. Діти і малювали, і співали, і танцювали, а також розширювали свій кругозір, виконуючи пізнавальні завдання з різних предметів, приймаючи участь у цікавих конкурсах, вікторинах, майстер-класах тощо. Вчителі прагнули створити атмосферу успіху, відчуття радості в дітей за свої досягнення, сприяли налагодженню дружніх стосунків між дітьми. По завершенню тижня очікування учасників на отримання позитивних емоцій справдились.
Створено 04.12.20