Гра-вікторина «Знаємо і пам’ятаємо»

19.11.2020 року у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам᾽янської міської ради відбулася гра-вікторина «Знаємо і пам’ятаємо», яка була приурочена до Дня визволення міста та країни від німецько-фашистських загарбників. ЇЇ особливістю було нетрадиційне проведення – онлайн - змагання серед учнів 11 класу. Учасники, об’єднавшись у групи, виконували різноманітні за формою завдання та демонстрували свої знання по той бік екрану. Експертами ж стали запрошені гості : Мухачов А.П., голова первинної ветеранської організації ПХЗ – об’єднана та Олексенко Т.Я., замісник голови ради ветеранів Південного району. Присутні відмітили, що захід сприяв підвищенню загального рівня обізнаності з історії країни та нашого міста, посилив бажання вивчати події минулого та не забувати героїчний подвиг наших предків.
Створено 19.11.20