«Міс Осінь - 2020»

Осінь – кольорова пора року. Це відчувається і в КЗ «СЗШ №9», будні якого також розфарбовані цікавими та веселими шкільними святами. 13.11.2020 р. у закладі відбулося традиційне свято краси, інтелекту та талантів «Міс Осінь - 2020» серед учениць 5-7 класів у незвичайному форматі - онлайн. Дівчата ґрунтовно підготувалися до участі у конкурсі, який складався із декількох етапів: «Визитівка», «Мій талант», «Мода», «Зачіска та аквагрим» та «Осіння поробка». За підсумками заходу, переможницею конкурсу «Міс Осінь-2020» стала Загоровська Анна. Інші ж учасниці отримали титули в різних номінаціях та призи від організаторів конкурсу, а емоції, отримані від участі, назавжди залишаться добрими спогадами про шкільне життя. Щиро вітаємо наших конкурсанток. Бажаємо нев’янучої вроди, нових творчих злетів, здоров’я гарного настрою та впевненості у собі! ВИ – найкращі!
Створено 18.11.20