"Киць-киць-мяу 2020 р."

Домашні тварини-це друзі, які здавна живуть поруч з людиною. Тому з метою виховання у дітей гуманного ставлення та любові до тварин, Всесвітнього дня захисту тварин у КЗ «СЗШ № 9» КМР відбулася традиційна виставка «Киць-киць-мяу». Представники з 5 по 11 клас демонстрували своїх улюбленців, розповідали про їх звички та особливості характеру. В гості завітали і вихованці ДНЗ «Водограй», щоб привітати тваринок. Відвідувачі знайомилися з тваринами та обирали свого фаворита шляхом голосування. На зібрані кошти закупили корм та ліки для безхатніх тварин, які віднесли до притулку тварин. Адміністрація закладу висловлює подяку батькам, учням та співробітникам школи за їх добрі справи та небайдуже ставлення до «братів наших менших».
Створено 09.10.20