Відкриття обідньої зали.

В далекому 1952 році побудовали наш навчальний заклад без майстерень, спортивної зали та їдальні. У 70-х роках обідню залу - вбудовано, однак вона не функціонувала. Гарячі страви не готувалися, проте у буфеті продавали молоко та випічку. Їдальня була на балансі Придніпровського управління будівництва. Така ситуація зберігалася до 2000-х років. За весь період існування закладу капітальних ремонтів не проводилося. Завдяки зусиллям місцевої влади та підрядної організації ТОВ «УКРБУД АЛЬЯНС», ми маємо оновлену, відремонтовану, сучасну обідню залу. Саме з цією радісною подією приїхав привітати учнівський та педагогічний колектив школи міський голова Андрій Білоусов. Він наголосив, що відкриття шкільної їдальні-величезний крок для створення комфортних умов для нашого підростаючого покоління.Ми щиро вдячні міській владі, особисто А. Білоусову, за увагу, підтримку, небайдуже ставлення до створення якісних, затишних умов для перебування та навчання дітей у школі.
Створено 18.09.20