Тиждень географії

З метою підвищення інтересу до географічної науки, досліджень навколишнього середовища, всебічного розвитку особистості з 3 по 7 лютого 2020 року у нашій школі пройшов тиждень географії. Щодня в навчальному закладі відбувалися різноманітні, навчальні, пізнавальні та розважальні заходи, зокрема: конкурси, інформ-дайджести, перегляд цікавих відеороликів, квест серед учнів 5-7 класів, для молодших школярів – ігрові лекторії. Насиченим виявився і останній день тижня, адже з учнями 8-11 класів була проведена навчальна конференція за участю заступника директора департаменту екології та природних ресурсів Креміня В.А., який розповів про сучасний екологічний стан нашого міста. Таким чином, тиждень довів, що географічна наука корисна у нашому світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.
Створено 10.02.20