День захисника України та українського козацтва.

12.10.2019 року комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 9» Кам’янської міської ради приєдналася до святкування Дня захисника України та українського козацтва. Старшокласники взяли участь у спортивно-патріотичному фестивалі «Козацький гарт» серед навчальних закладів міста. Команда школи «Соколи» посіла IV місце в патріотичному квесті «Марафон перемоги- пам'ять поколінь». Владислав Тригуб був нагороджений грамотою за ІІІ місце в конкурсі на міць та витривалість. Серед учнів молодших класів були проведені народні забави та змагання « Козацькі вихиляси». Маленькі козачата показали спритність, силу й уміння вийти з будь-якої ситуації, здивували високим рівнем знань з історії України. Учні 5-А класу провели в теплій атмосфері зустріч з учасником бойових дій на Східній Україні Харченком Віталієм Валерійовичем. Присвятили гостю вірш і подарували малюнки зі щирими побажаннями миру й злагоди. Для учнів 7-х класів стала пізнавальною фотодокументальна виставка «Україна між життям і смертю 1939-1943 р.р.», що відбулася в міському музеї. Не залишилися й байдужих серед колективу закладу, які долучилися до щорічної благодійної акції « Для тебе, мій захиснику!» Вихованці школи не забувають ні колишньої козацької слави України, ні сучасного героїзму її воїнів.
Створено 16.10.19