Історія школи

1950 рік…Розбудовується вулиця Долматова, зростає житловий фонд, а найближчі школи знаходяться далеко (СШ№ 24). Тому виникає потреба у будівництві нової школи.

У 1952 році така школа була побудована Придніпровським управлінням будівництва (перший директор Цариков Михайло Васильович). Школі присвоєний № 9. Стара школа № 9 була закрита, тому що не відповідала потребам населення і санітарно-гігієнічним нормам.

Крім навчального корпусу зводиться теплиця, кроликоферма. На присадибній ділянці виростає сад, кущі чорної смородини. Сільгосппродукти вивозяться на продаж. Для цього використовується моторолер, подарований міським педучилищем. Виручені гроші йдуть на розвиток і утримання господарства.

Побудований навчальний корпус мав недолік: був відсутній великий спортзал. І тому у 1963 році з’являється новий другий корпус з великим світлим спортзалом, майстернями, фізичним та хімічним кабінетами.           Школа вважалась однією з найкращих шкіл міста.

За роки існування  було здійснено 70 випусків(на 2023 рік), випущено 3465 учні, з них:

•  нагороджено золотою медаллю – 114,
  •  нагороджено срібною медаллю – 66.