Профілактична бесіда

Сьогодні дуже актуальною постає проблема зростання правопорушень серед молоді. Залякування, знущання, побиття, псування майна – це не дії злочинців, а те, що відбувається серед учнів у школах. 1 грудня в рамках надання правової освіти та превентивного консультування з метою попередження та профілактики вчинення правопорушень, співробітники поліції провели в школі № 9 (директор Тетяна Кожушко) профілактичні заходи із школярами.Під час лекції-бесіди з учнями 5-11 класів Дубина Мар'яна Миколаївна, інспектор сектору ювенальної превенції Кам'янського районного управління поліції ГУНП Дніпропетровької області, провела живе спілкування на тему: «Стоп булінг!» та надала дієві поради: до кого потрібно звернутись по допомогу у випадку вчинення насилля, як захиститися від булінгу, як запобігти випадкам агресії серед дітей. Роз’яснила, що учинення протиправних дій відносно своїх однолітків має правові наслідки.На зустрічі правоохоронниця наголосила, що тепер учасники освітнього процесу нестимуть адміністративну відповідальність за вчинення психологічного, фізичного, економічного, сексуального насильств у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій відносно малолітньої чи неповнолітньої особи.
Створено 02.12.21