«Містер і міс Осінь - 2021»

Щороку осінь у рідному місті чарує кожного з нас своєю безмежною щедрістю та неймовірною красою. Це відчувається і в школі № 9 (директор Тетяна Кожушко), будні якої також розфарбовані цікавими та веселими святами.23.11.2021 року у закладі відбулося традиційне свято краси, інтелекту та талантів «Містер і міс Осінь - 2021» серед учнів 5-7 класів.Конкурс складався із декількох етапів: «Визитівка», «Мій талант», «Смаколики», «Вправні ручки» та «Осіння поробка».Різноманітні веселі завдання зацікавили не тільки учасників, а й глядачів. Діти демонстрували ерудицію, фантазію, майстерність та розкривали свої таланти. Журі, яке оцінювало виступи, було вражене серйозною підготовкою учасників. Завершився святковий захід на урочистій ноті, адже саме в цей час можна було дізнатися імена переможців конкурсу. Так, титул «Міс Осінь-2021» здобула учениця 7-А класу Новицька Катерина. "Містером Осінь-2021" став учень 6-А класу Сухов Микита. Інші ж учасниці отримали призи та титули в різних номінаціях, а саме: "Міс Фантазія" – Кузнєцова Олександра, "Міс Чарівність" – Новицька Марія, "Міс Неповтортість" – Курко Ксенія.Щиро вітаємо наших конкурсантів. Бажаємо нових творчих злетів, здоров’я, гарного настрою та впевненості у собі!
Створено 24.11.21