Всесвітній день дитини

До Всесвітнього дня дитини у комунальному закладі «Середня загальноосвітня школа №9» Кам’янсько міської ради було проведено акцію "Щасливе дитинство в наших долонях". Під час якої були зібрані кошти для малечі Будинку дитини. Учні 9-А класу,члени клубу "Добрі серця",цікаво та інформативно розповіли учням молодших класів про виникнення та історію відзначення Всесвітнього дня доброти та Всесвітнього дня дитини та запропонували створити спільну картину "Щасливе дитинство в наших долонях".Кожен учень зміг долучитися до її виготовлення , розмістивши власну долоньку.Діти-це найголовніший скарб нашого суспільства.І від того,як ми їх виховуємо,які зерна добра, справедливості,мужності ми в них закладемо,залежить не тільки майбутнє нашої країни,а й майбутнє всього нашого світу.
Створено 18.11.21