Участь у фестивалі ораторського мистецтва «Видатні особистості нашого краю»

Саме від уміння говорити нерідко залежить успіх. Красномовство – сила, за допомогою якої вдається впливати на світ, змінювати його, реалізуючи власну волю. Про величезну й часом небезпечну силу слова свідчить народна приказка: “Шабля ранить тіло, а слово – душу”.09 листопада в рамках проєкту "Видатні особистості України" Центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано в онлайн форматі Фестиваль ораторського мистецтва «Видатні особистості нашого краю» для вчителів та учнів старших класів закладів загальної середньої освіти міста. Педагогами й дітьми підготовлені цікаві факти з життя видатних кам‘янчан та представлені учасникам Фестивалю.Від СЗШ №9 учениця 9-А класу Ковбаса Валерія прочитала напам’ять вірш, про скульптора, художника, архітектора, інженера-будівельника, генія мистецтва Сокола Олексія Яковича . Автор поезії - Тереняк Юлія Владиславівна, учителька англійської мови, яка й готувала ученицю до виступу. Пишаємося своїми талановитими учнями та вчителями.
Створено 11.11.21