Педагогічна рада 26.10.2021 р.

26 жовтня в школі № 9 (директор Тетяна Кожушко) відбулась чергова педагогічна рада, але формат проведення її був новий динамічний та креативний.Складалося засідання з двох блоків: теоретичного та практичного. Директор школи Кожушко Т.М., а також її заступник з виховної роботи Клименко О.Л. ознайомили присутніх із звітно-аналітичною довідкою щодо реалізації розбудови внутрішньої системи якості освітньої діяльності в закладі.Практичний блок був представлений 4 локаціями, що мали на меті удосконалити неперервну мовну освіту на уроках української мови та в повсякденному житті. Учителями Рижковою К.М., Гусаковою Н.В., Амбросьєвою С.В. та Перемітько В.В. були проведені україномовні івенти, під час яких присутні ознайомилися зі змінами в правописі, удосконали свою вимову, дізналися "секрети" запам'ятовування інформації.На завершення, завідувач бібліотекою Пойда Ж.Є. ознайомила із заходами, які були проведені в шкільній бібліотеці, а також презентувала дитячі книжки сучасних авторів.
Створено 29.10.21