Святковий тиждень, присвячений Дню захисників та захисниць України.

Гучно і яскраво пройшов у школі № 9 (директор Тетяна Кожушко) святковий тиждень, присвячений Дню захисників та захисниць України.Учні початкової школи на бібліотечних уроках дізнались про славетні подвиги та традиції козаків, а на спортивних змаганнях «Козацькі вихиляси» випробували свої сили, проявили спритність та козацьку кмітливість.Учні старшої школи відвідали святково-розважальну програму «Ми діти твої, Україно!» в міському театрі ім. Л.Українки. Діти 5-8 класів взяли активну участь у шкільному конкурсі малюнків «День захисників України», переможницею якого стала учениця 5-Б класу Кузнецова Олександра. 14.10. 2021 року класні керівники на платформі G Suite провели єдину виховну годину на тему «Нащадки козацької слави». Але справжнім святом для учнів стали вже традиційні зустрічі з учасником АТО – Мазуром Андрієм Івановичем, славетним «Іваничем 25», солдатом 25окремої Дніпропетровської повітряно - десантної бригади. Під час зустрічей Андрій Іванович розповів про непрості будні наших героїв, страшні втрати друзів та славетні перемоги.
Створено 19.10.21