Майстер-клас з Юлією Морозенко, учасницею "Майстер Шеф 7"

З’їсти що-небудь смачненьке, це те маленьке свято, яке кожен з нас може влаштувати собі, і не останнє місце в цьому займає кулінарне мистецтво. За підтримкою активістів ГО "Бджола" до Всесвітнього дня кухаря та кулінара в школі 9 пройшов майстер-клас з Юлією Морозенко, учасницею "Майстер Шеф 7".Приготування їжі - це унікальний процес, у якому баланс смаків, тонкощі й дії з продуктами та приправами - це ціла симфонія. Оволодіти цим мистецтвом самостійно практично неможливо - завжди потрібен приклад і порада людини, яка вміє готувати. Тому наша колишня випускниця, а нині відомий ресторатор Дніпропетровської області, вирішила поділитися зі здобувачами освіти своїм рецептом приготування бургеру. Діти уважно слухали та із задоволенням виконували вказівки Юлії, у результаті чого кожен створив свій кулінарний шедевр.Вивчаючи секрети кухарського мистецтва, починаєш розуміти, що приготування їжі - це справжня наука, бути кухарем нелегко, але захоплююче й відповідально.
Створено 15.10.21