Проєкт Цифрова освіта на платформі Дія

24 лист. 2021
До проєкту Цифрова освіта на платформі Дія. Цифрова освіта долучилися 41 вчитель школи 9 (директор Тетяна Кожушко). Педагоги мали змогу отримати знання, переглянувши освітні серіали за участю експертів і селебріті.

З метою відстеження власного професійного зростання всі педагогічні працівники закладу пройшли  національний тест на цифрову грамотність та отримали відповідні сертифікати про рівень цифрових компетентностей.

Батьківська громада теж стала активним учасником цього проєкту. У школі було проведено всеобуч «Опанування цифрових навичок за допомогою електронного додатку «Дія. Цифрова освіта» й запропоновано переглянути серіал «Безпека дітей в інтернеті».