Семінар з української мови

5 грудня  2016 року на базі комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №9» Кам'янської міської ради відбувся міський  семінар учителів української мови і літератури за темою: «Розвиток потенціалу особистості в умовах шкільного середовища як інструмент індивідуалізації та соціалізації на уроках української мови та літератур».

У вітальному слові директор школи Кожушко Тетяна Миколаївна  представила вчителів кафедри української мови і літератури: Гусакову Н.В., Семенченко С.В., Рижкову К.М., провела аналіз їх діяльності, презентувалатворчу лабораторію вчителів - СЛОВЕСНИКІВ.

У рамках заходу вчителями школи були проведені уроки з української мови і літератури, які продемонстрували ґрунтовні знання, методичну майстерність учителів, уміння застосовувати сучасні новітні освітні технології, методи й прийоми роботи для формування компетентностей учнів.

Високос Ірина Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва, показала для учасників семінару майстер-клас з петриківського розпису. Кожен запрошений педагог мав можливість особисто попрацювати у даній  техніці, та намалювати символ наступного року – півника.

Практичний психолог Клименко О.Л. провела тренінг «Взаємозв’язок мислення і мовлення як запорука розвитку успішної особистості», на якому кожен із присутніх залюбки поділився своїм життєвим досвідом.

Сподобалася присутнім і душевна атмосфера виховного заходу літературно-музичної студії, де вчителі із задоволенням повправлялися в літературному перекладі поезії романсів С. Єсеніна, а потім під музичний супровід вчителя музики Вишні І.І. ще й заспівали ці романси.

Від гостей навчального закладузвучали слова подяки вчителям української мови і літератури таадміністрації школи за проведений семінар.