Реєстрація на ЗНО - 2018

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018року триватиме з 6 лютого до 19 березня.

Перелік документів, необхідних для реєстрації на ЗНО:

-         Заява-реєстраційна картка (сформувати заяву-реєстраційну картку можна за допомогою працівника – консультанта міського центру реєстрації в ДДТУ);

-         копія паспорта (сторінки  з фотокарткою, прізвищем, ім’ям, по батькові та датою народження)

-         дві ідентичні кольорові фотокартки на документи, розміром  3х4см; Класним керівникам, супроводжуючим особам учнів до центру реєстрації  необхідно мати  при собі списки учнів по класах (окремо по кожному класу), завірені печаткою та підписом керівника закладу.

В окремих випадках:

-         висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (у разі потреби надають особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для участі у тестуваннях);

-         копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (надається особами, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

-         копію документа, що підтверджує законність перебування на території України (надають іноземні, особи без громадянства, біженці, особи які потребують додаткового або тимчасового захисту, закордонні українці);

Особам, зареєстрованим для проходження зовнішнього оцінювання,буде надіслано рекомендованим листом такі документи:

1.     – Сертифікат;

2.     – Реєстраційна картка абітурієнта;

3.     – Інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання 2018»;

4.     – Повідомлення про створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання (особам, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Не будуть зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання,якщо:

-         надіслані не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

-         неналежно оформлено документ(-и), необхідний (-і) для реєстрації;

-         зазначено в заяві - реєстраційній картці недостовірні дані;

-         заява подана пізніше встановленого терміну (визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті).

Важливо пам’ятати:

1.     На копіях документів, що надаються для реєстрації, необхідно вказати «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставити особистий підпис і зазначити власне прізвище, ініціали та дату засвідченої копії.

2.     У разі подання копії документа ,оформленого іноземною мовою, слід також додати його переклад українською мовою, завірений нотаріально.

3.     Загальна кількість предметів, вибраних Вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох.

4.     В заяві – реєстраційній картці необхідно вказувати фактичну адресу проживання.

5.     Пересилку документів для реєстрації здійснити адміністрації закладу на адресу Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (Поштова адреса: вул.Новоселівська, 27, м.Дніпро, 49083) іншим листом із описом вкладення.