Посилка вдячності

Україна починається з нас!

Не питай, що країна зробила для тебе, а спитай, що ти зробив для країни. Особливо, у такий грозний час.

За ініціативою учнів нашого 7-А класу у школі була проведена акція "Захиснику від від мене!", у форматі якої діти та дорослі збирали теплий одяг, продукти харчування, грошові кошти на потреби бійців АТО. Заключним емоційним акордом став ярмарок - продаж творчих виробів та солодощів, виготовлених учнями, вчителями та батьками.

Зібрані кошти у розмірі 5 тисяч 600 гривень 35 копійок, одяг, продукти, вітальні листи, ялинка побажань було передано до Штабу національного захисту.

Ми вдячні всім учасникам акції та особливо нашим улюбленим вчителям, а саме, класному керівнику Лаптевій Н.В., вчителю обслуговуючої праці Ємеліній І.Л., вчителю англійської мови Литвиненко Т.В., вчителю образотворчого мистецтва Високос і.А. за підтримку ідей та допомогу щодо підготовки, організації та проведення заходу.

Разом ми - сила!!!

З надією і вірою волонтери 7-А класа

P.S. Фото - звіт дивитися у розділі "Фотоальбоми"