ДПА в 9 класі

Проведення ДПА в основній школі у 2018 році

(9 клас)

Державна підсумкова атестація (ДПА) у основній школі в 2017/2018 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, листа МОН Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році та листа МОНПро організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.

Строки проведення. Заклади загальної середньої освіти самостійно визначають строки проведення державної підсумкової атестації, свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів.

Атестація проводиться за місцем навчання у письмовій формі. Завдання для проведення ДПА укладають вчителі закладу освіти, відповідно до затверджених Міністерством орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань, і затверджує керівник закладу освіти.

У 9-х класах державна підсумкова атестація проводиться з трьох предметів:

·         українська мова;

·         математика;

·         предмет за вибором педагогічної ради: інформатика

Виставлення оцінок за ДПА

Результати ДПА не враховуються при виставленні річних оцінок з предметів, з яких проводилось ДПА. Оцінки за ДПА виставляються в Класному журналі у колонку з написом "ДПА" без зазначення дати після колонки з написом "Річна" і додаток до свідоцтва про базову середню освіту; заносяться до Протоколу державної підсумкової атестації, книги обліку і видачі документів про здобуття базової середньої освіти.

Складено на підставі листів МОН Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році та листа МОН Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти.