Бухгалтерський облік

ОБҐРУНТУВАННЯ

застосування переговорної процедури

1. Замовник:

1.1. Найменування:комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа №9» Кам’янської  міської ради

1.2. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:23642273

1.3.Місце  знаходження:51911, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Долматова, 13

1.4. Посадова особа замовника, відповідальна за проведення закупівлі (прізвище, ім'я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв'язку, e-mail):Кожушко Тетяна Миколаївна, директор школи, 51911, Дніпропетровська обл., м.Кам’янське, вул. Долматова, 13, тел. +380961562909, е-mail: school9.1962@gmail.com

1.5. Головний розпорядник коштів або орган, до сфери управління якого належить замовник (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ):Департамент з гуманітарних питань Кам’янської міської ради, 02142230

1.6. Дата, яка стоїть на протоколі прийняття комітетом з конкурсних торгів замовника рішення про застосування процедури закупівлі в одного учасника:«03» січня 2018р.

2. Джерело фінансування закупівлі:кошти місцевого  бюджету

3. Інформація переговорної процедури:

3.1.Найменування предмета закупівлі: Код Державного класифікатора продукції та послуг ДК 021-2015 – 09320000-8 пара, гаряча вода та пов’язана продукція (послуги з постачання теплової енергії)

3.2. Кількість товару, вид робіт або послуг:499 гКал.

3.3. Місце поставки товарів, виконання робіт, надання послуг:51911, Дніпропетровська обл., м.Кам’янське, вул. Долматова, 13

3.4. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг:січень 2018р. – грудень 2018р.

4. Інформація про учасника процедури закупівлі:

4.1.Повне найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи:Комунальне підприємство Кам’янської міської ради «Тепломережа»

4.2. Ідентифікаційний код/ідентифікаційний номер:03342573

4.3. Місцезнаходження юридичної особи або місце проживання фізичної особи, телефон, телефакс:51914, Дніпропетровська обл.,м.Кам’янське, вул. Тритузна, 168, тел.  (0569)565846

5. Обґрунтування застосування  переговорної процедури закупівлі:

Застосовується переговорна процедура закупівлі відповідно до пункту 2 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII, а саме: відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

6. Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури:

Згідно інформації оприлюдненої станом на 12.12.2016р. на сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua), опубліковано Зведений перелік суб’єктів природних монополій. Під п/№317 КП КМР «Тепломережа» входить до переліку суб’єктів природних монополій на території Дніпропетровської області щодо транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами. Крім цього, Замовник здійснює закупівлю послуг згідно предмета закупівлі в Учасника у зв’язку з відсутності конкуренції щодо вибору постачальника з  технічних причин, оскільки мережі Замовника приєднанні безпосередньо до потужностей Учасника. Враховуючи ті обставини, що відомості щодо Учасника внесені до зведеного переліку суб’єктів природних монополій, а також розгалуженість технологічних мереж, надання послуг згідно предмету закупівлі іншими учасниками не є можливим, а тому з урахуванням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» Замовнику необхідно застосувати переговорну процедуру закупівлі.

На підставі вищезазначеного комунальному закладу «Середня загальноосвітня школа №9» Кам’янської міської радинеобхідно укласти договір з комунальним підприємством Кам’янської міської ради  «Тепломережа» на постачання теплової  енергії в обсязі 499гКал.

7.Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:

Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. №922-VIII;

Зведений перелік суб’єктів природних монополій розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua).

Голова комітету з  конкурсних торгів                                                    Т.М.Кожушко