Проведення екологічної акції «Чисті береги — чиста річка»

Краса і гордість нашої країни-річка Дніпро. Дуже хочеться, щоб вона та її береги були чистими, щоб було приємно і комфортно відпочивати. Для учнів середньої школи №9 вже стало традицією проведення екологічної акції «Чисті береги — чиста річка» за підтримки управління з питань ЧС та ЦЗН міськвиконкому, Дніпропетровського воєнізованого гірничо-рятувального загону державної служби надзвичайних ситуацій України, в особі II взводу, управління ЖКГ міськвиконкому. 11.05.2018 року 20 учнів нашого закладу у супроводі педагогів: керівника Євроклубу Усик І.О. та заступника директора з виховної роботи Михайлової О.В., озброївшись інвентарем розчищали від сміття, сухих гілок та каміння ділянку берега річки на міському пляжі в районі Дніпробуду.Працювали весело і завзято, чому сприяла чудова весняна погода та гарний настрій дітей. На превеликий жаль, з настанням весняного тепла активізуються не лише любителі природи , а й ті, хто може завдати їм неабияких проблем. Це кліщі! Тому діти вирішили нагадати усім відпочиваючим про загрозу, яку несуть ці комахи, і підготували пам’ятки-застереження, які розклеяли у місцях відпочинку.Приємно робити корисне для людей, для природи. Серед нас немає байдужих!
Створено 11.05.18