Вечір зустрічі випускників

Усе мине, та пам’ять не минає.Про школу, юність, вчителів,Про неповторність і красуШкільних років –Нехай про це усе Вам нагадає,Наш вечір зустрічі з випускниками. Ось уже багато років не порушується традиція запрошувати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. Це зустріч із друзями, однокласниками, вчителями. Тут на всіх чекають спогади про незабутні і найпрекрасніші роки дитинства та юності. Саме така святкова зустріч відбулась 2 лютого 2018 року в 9 школі. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники школи, а тепер лікарі, вчителі, водії, інженери, юристи, будівельники, програмісти, бізнесмени — усі знавці своєї справи. Дорогих гостей радо зустріла директор школи Кожушко Т.М., яка із радістю та гордістю відмітила позитивний розвиток школи, а також разом із привітаннями висловила надію, що прекрасна традиція зустрічі із випускниками буде продовжуватись і надалі. Під керівництвом заступника директора з виховної роботи Михайлової О.В. та вчителя музичного мистецтва Вишні І.І. учні школи підготували досить цікавий, святковий концерт, де юні артисти нашої школи разом з ансамблем «Сузір’я» продемонстрували свої таланти, вміння, здібності. Серед почесних гостей була ф перша випускниця, Ємельяненко Рима Василівна, яка закінчила школу в далекому 1954році. Випускники активно брали участь у різноманітних конкурсах. Родзинкою програми стала імпровізована зустріч з Катериною Осадчою, у ролі якої виступила учениця 10-А класу Коваленко Ельвіра, яка, беручи інтерв’ю, дізналася про всі ексклюзивні подробиці із життя присутніх на святі. Після завершення культурної частини випускники мали змогу поспілкуватись зі своїми вчителями та поринути в спогади, прогулюючись такими знайомими коридорами. Не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі!
Створено 12.02.18