День писемності і мови

Традиційно 9 листопада кожного навчального року в стінах нашої школи урочисто проходить День української писемності і мови.Віддаючи шану мові, учителі української мови та літератури провели різні заходи: конкурс «Кращий знавець української орфографії та пунктуації» серед учнів 9-11 класів; інформ-дайджест «Виникнення писемності»; мовний конкурс серед учнів 5-8 класів «Цікавинки української мови».Гусакова Н.В. провела майстер-клас з учнями 7-А класу «Скарби поетичного слова» та взяла участь у міському заході «Україна – країна нескорених», 10-11 клас.Одним із наймасовіших і найпопулярніших є Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, який проводили вчителі української мови і літератури Рижкова К.М. та Семенченко С.В. серед учнів 5-11 класів.Бібліотекар школи Гвоздікова К.С. організувала книжкову виставку «І багата, і безмежна мова українська». Учитель образотворчого мистецтва, Високос І.А. організувала виставку малюнків «Рідна мова калинова» учнів 2-7 класів. Учні 6-8 класів продемонстрували свої творчі здібності у виставці «Намалюй фразеологізм»
Створено 18.12.17