День сталої єнергії

06.10.2017 року члени екологічного клубу «Кактус» комунального закладу «Середня загальноосвітня школа №9» Кам’янської міської ради на чолі із заступником директора з виховної роботи Михайловою О.В. організовано провели в місті публічну акцію «Економно жити-себе і планету берегти». Діти роздавали перехожим листівки, пропагуючи економне ставлення до використання природних ресурсів планети, адже від нас залежить, як житиме майбутнє покоління.У межах акції були проведені виховні години про енергозбереження, де учні у творчих лабораторіях дізнавалися про збереження ресурсів Землі.Серед учнів молодших класів проведено конкурс малюнків «Збережемо енергію-збережемо майбутнє», а старшокласники створювали соціальну рекламу щодо збереження електроенергії та охорони навколишнього середовища.В акції «Батарейко, здавайся!» відзначилися учні 1-А, 3-Б, 5-Б класів.В акції першість тримають «Здай макулатуру, збережи дерево!» школярі 1-А, 2-А, 6-А класів.
Створено 28.10.17