Спортивно-патріотичний фестиваль «Хвиля пам’яті»

12 травня на стадіоні «Буревісник» відбувся спортивно –патріотичний фестиваль «Хвиля пам’яті». Нашу школу на фестивалі представляла команда учнів старших класів, до складу якої входили : Дикий Денис, Дубицький Ростислав, Кривда Роман, Гармаш Нікіта, Лушпай Олександра, Сидоренко Крістіана ( 11-А клас), Зубко Сергій, Фесік Єгор ( 10-А клас), Пухкаленко Ярослава, Салогуб Анастасія, Кузьміна Марія, Діденко Денис, Луніна Катерина ( 9-А клас), Семенов Максим, Поляков Марк ( 8-А клас). Вони залюбки прийняли участь у патріотичному квесті на орієнтування, завзято змагалися в перетягуванні канату , гирьовому спорті, розбирали та збирали автомат на швидкість, надавали першу медичну допомогу. Наші юнаки та дівчата показали свої знання і вміння, проявили витривалість та неабияку силу. Адже в змаганні з перетягування канату наші хлопці зайняли I місце! А Дубицький Ростислав підняв 30 разів гирю вагою 16 кг!Ми пишаємося Вами! Наше майбутнє у надійних руках!
Створено 14.05.17