Зустріч з народним депутатом України Дубініним О.І.

11.05.2017р. до школи завітав народний депутат України, наш випускник Дубінін О.І. разом із відомою художницею Михальчук А.А., а в минулому вчителем образотворчого мистецтва нашого закладу. Роботи Алли Альбертівни виставлялися в приміщенні Верховної Ради України й мали неабиякий успіх. Три колекційні картини майстрині Олександр Іванович подарував школі, щоб учні мали змогу долучитися до сучасного мистецтва, відкрити для себе світ філософського сприйняття історії українського козацтва. Дітей вразила картина художниці «Козак Мамай у просторі і часі», де досить тонко проведено паралель між мужністю запорожців та героїчним подвигом учасників АТО.В кінці Олександр Іванович виголосив: «Слава Україні!» На що учні натхненно вигукнули: «Героям слава!» Колектив школи вдячний Дубініну Олександру Івановичу, Михальчук Аллі Альбертівні, для яких наш заклад залишається рідним і яким не байдуже виховання майбутнього покоління країни.
Створено 11.05.17