Вітаємо переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Кам’янського наукового учнівського товариства Дніпропетровського відділення МАН

21 січ. 2018
20 січня 2018р. на базі КЗ “Технічний ліцей” Кам’янської міської ради відбувся І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Кам’янського наукового учнівського товариства Дніпропетровського відділення МАН України в якому прийняли участь учні нашого навчального закладу.

Вітаємо переможців І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

І місце - Квашукова Аліса, учениця 6-А класу, відділення комп'ютерних наук, науковий керівник Чупілко С.І., вчитель інформатики.

ІІІ місце - Андреєв Олег, учень 10-А класу, відділення економіки,  науковий керівник Чупілко С.І., вчитель інформатики.

ІІІ місце - Андреєв Ілля, учень 10-А класу, відділення економіки,  науковий керівник Чупілко С.І., вчитель інформатики.